Rejuvenace - omlazovaní pleti

Radiofrekvenční rejuvenace s laserem Epilia RF

Radiofrekvenční mezoterapie s kyselinou hyaluronovou

Při ošetření obličeje radiofrekvencí se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, redukci tukové tkáně v obličeji – modelaci obličeje a také k redukci podbradku!

 

Vyhlazení vrásek a podpora tvorby kolagenu

Pomocí elektromagnetického radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Celkovým výsledkem je mimo jiné i dokonalejší tvar obličeje.

 

Pomocná léčba akné

Požití určité kombinece radiofrekvence a diodového laseru má výrazný efekt i na léčbu akné.

 

Průběh ošetření:

  • odlíčení, tonizace pokožky
  • radiofrekvenční ošetření obličeje pomocí hlavice laseru Epilia RF, kterou je umožněn přenos RF energie do kůže v kombinací s diodovým laserem pro stimulace krevní mikrocirkulace a kolagenových vláken
  • mezoterapie kyselinou hyaluronovou

 

Kyselina hyaluronová

Kyselina hayluronová nevyvolává alergické reakce a v kosmetice je často nazývána elixírem mládí. Po aplikaci dochází k markantnímu zvýšení elasticity pleti. Kyselina hyaluronová obnovuje původní vlastnosti pleti tím, že regeneruje vrstvu kolagenu a tím potlačuje proces stárnutí pleti, výrazně hydratuje. Mimo jiné také urychluje proces hojení a zamezuje vzniku jizev.

 

Pro omlazení pokožky se využívá kyselina hyaluronová, která se masáží aplikuje do oblasti obličeje, krku a dekoltu. Velice oblíbenou a efektivní metodou rejuvenace pleti je zapracování kyseliny hyaluronové do střední vrstvy kůže pomocí radiofrekvenčních vln. Tato aplikace je výrazně účinnější a má rychlejší a lepší výsledky.

Po ošetření

Okamžité výsledky - pevná a vypnutá kůže.

 

Radiofrekvenční terapie

Zákrok je bezbolestný a bezpečný. V závislosti na stavu pokožky se doporučuje cca 3-4 ošetření v intenzitě 1 x za 7 – 10 dní. Při horším stavu pokožky (velmi vrásčitá či povadlá pleť) či větším podbradku doporučujeme více ošetření. Výsledky jsou okamžité, ihned po opuštění ordinace se budete cítit mladší a krásnější. Jednoduchá následná péče vyžaduje pouze aplikaci hydratačního krému s vyšším ochranným SPF faktorem. Po ošetření se nedoporučuje intenzivnější slunění a sauna.

 

Před ošetřením

Před aplikací radiofrekvence by neměl být minimálně jeden měsíc užíván chemický peeling, šest měsíců před výkonem orální retinoidy a povrchové retinoidy jeden měsíc před.

 

Kontraindikace:

  • těhotenství a kojení
  • porucha integrity kůže v ošetřované lokalitě
  • vážnější porucha imunity
  • vážná srdeční onemocnění
  • rakovina
  • nedávné kolagenové výplně
  • kovové implantáty v těle